POVEDENÝ START ST.ŽÁKŮ

Starší žáci vstoupili do sezóny povedeným turnajem v Přelouči!!!
V neděli 1.10.2017 se uskutečnil první turnaj 3. koše Starších žáků, kde skončili po minulé sezóně i naši starší žáci.
Letos naši Starší žáci vstoupili do nové sezóny jednoznačným vítězstvím 7:1 nad
FbC Hradec Králové C, za který hrálo i několik mladších žáků. V tomto zápase byla vidět sehranost našich jednotlivých formací, které první zápas už od začátku ovládli.
Druhý zápas jsme bohužel prohráli 1:3. Soupeřem nám byl tým FBC Dobruška A. Oba týmy předváděly pěkný florbal a rozhodly v něm chyby, kterých měl bohužel náš tým více a i přes závěrečný tlak se nám už nepovedlo skóre otočit.
V souboji o umístění nás poté čekal tým FBŠ Všestary, kterým se v předchozím zápase vážně zranil jeden z hráčů a byl převezen do nemocnice. I přes to soupeř odehrál pěkný zápas a na závěr trochu potrápil náš tým, avšak i přes nepovedený závěr si odnášíme výhru 5:2 a tudíž obsazujeme pěkné 3. místo ve 3. koši.
Veliký dík patří rodičům, kteří s námi jeli až do Přelouče,
dále děkuji týmu za výkon, který dnes na hřišti předvedl.
Vedoucí týmu Pavel Vlášek
a trenér Jakub Drtina.

 

2017-10-01T18:13:29+00:00