DOMÁCÍ PŘEDSTAVENÍ PRVOLIGOVÝCH FLORBALISTŮ

Domácí představení prvoligových florbalistů

V neděli 8. října se na domácí palubovce gymnázia, předvedli trutnovští dorostenci. Po úspěšném vstupu do první ligy se domácí chtěli ukázat před svými rodiči a známými doma v Trutnově. Úvodním soupeřem byli florbalisté z PSKC Okříšky. Trutnovští do zápasu vstoupili s velkým odhodláním a nasazením. Hned ve 4 minutě se díky Pacanovi dostali do vedení. Celý zápas probíhal pod taktovkou Trutnova. Bohužel se domácí prali s koncovkou a ne a ne vstřelit gól. Ten se nakonec podařilo zásluhou Pacana vstřelit. Na konci zápasu se Pavel Bartoš vstřeleným gólem podepsal na výsledku 3:0.
Do druhého zápasu domácí nastoupili proti silnějšímu družstvu ze Sokola Pardubice. Bohužel se Trutnovu nepovedlo zachytit rychlé tempo Pardubic a hned ve 4 minutě prohrávali 4:0. Trenéři si okamžitě vyžádali time out, aby situaci zastavili a vše srovnali. Po odpočinku se Trutnov vzpamatoval a dokázal i díky dobře chytajícímu Charouzovi držet výsledek. Podobu celého zápasu dominovali Pardubice a stále se hrálo na polovině domácích. Tým Trutnova nakonec podal bojovný výkon ale i tak pocítil první prohru 6:3.
Velké poděkování patří domácím organizátorům za přípravu a průběh zápasů.