TURNAJ STRŽŮ V HRADCI KRÁLOVÉ

V neděli 10.12.2017 se konal v Hradci Králové turnaj stržů, kterého se zúčastnili i strži z FBC Trutnov.
Prvni zápas jsme sehráli proti Dvoru Králové.
V tomto zápase určoval hru soupeř to také způsobilo vedení soupeře 1:0. 10 vteřin před koncem zápasu měli trutnovští strži nájezd po soupeřově hře v malém brankovišti. Nájezdu se ujal hráč s číslem #10 Filip Srna, ale bohužel gól z nájezdu nepadl. Následovalo buly na soupeřově polovině, které se podařilo vyhrát trutnovskému hráči, který krásně našel již zmiňovaného Filipa Srnu, který se už nemýlil a vyčistil soupeři šibenici. Zápas tedy dopadl 1:1.
Po dlouhé době čekání konečně začal druhý zápas, který byl proti stržům ze Svitav.
Zápas začali trutnovští strži aktivněji a vypracovali si spoustu akcí, které bohužel neskončili gólem. Bohužel následovalo několik individuálních chyb, kterých soupeř využil a díky brankáři Petru Dorotíkovi #39 soupeř vedl jenom 0:2.  Poté přišel soupeřův faul, který byl odměněn přesilovou hrou, která trvala celých 5 minut. Trutnovští strži v této dlouhé přesilovce dali jenom jeden gól. Hlavní chybou v tomto zápase byl nedostatek střel na branku. Tento zápas nakonec skončil prohrou Trutnova 1:3.
Poslední zápas sehrál Trutnov proti Hradci Králové C. Zápas se už od začátku vyvíjel lépe pro Trutnov a po 6 minutách už vedl Trutnov 3:0. Ve druhé půli zápasu se podařilo navýšit stav skóre na 4:0, pak přišlo zaváhání trutnovského týmu a dostali rychlé dva góly.
Po proslovu trenéra na střídačce se trutnovští strži probudili a dotáhli zápas do vítězného konce 5:2.
Děkuji hráčům za účast na turnaji a především děkuji skvělým divákům z řad rodičů, kteří podporovali trutnovský tým že všech sil.