DOMÁCÍ TURNAJ STRŽŮ

V neděli 4.3.2018 se předvedli trutnovští strži na domácí půdě.
První zápas sehráli trutnovské naděje proti největšímu rivalovi z Jaroměře.
Doposud byli zápasy s Jaroměří velmi vyrovnané a končili rozdílem gólu, avšak nyní tomu tak nebylo.
Trutnovští Strži předvedli za podpory spousty fanoušků skvělí výkon a Jaroměř jednoznačně přehráli 6:3.
Druhý zápas Nás čekal silný soupeř FTC Vysoké Mýto. Našim Stržům se povedl vstup do tohoto zápasu
a už po 11 vteřinách vedli 1:0. Poté následovala přestřelka a první poločas vyhráli trutnovští 3:2.
V druhém poločase přišel hrozný zmatek na obou střídačkách a bylo dohromady rozdáno pět dvouminutových trestů
za špatné střídání. I přes tyto hrubé chyby dopadla druhá polovina 1:1. Konečné skóre je nakonec 4:3 pro Trutnov.
Ve finálovém zápasu čekala trutnovské strže bitva s FBK Jičín.
Po zaspaném začátku trutnovští prohrávali v první minutě už o dvě branky.
poté se trutnovští Strži trochu probrali a začali se dostávat na soupeřovu polovinu. Bohužel však nedokázali zakončit a tak ke konci první poloviny dostali další gól a prohrávali už 3:0. V druhé polovině dokázali trutnovští střelit jeden gól, jenže soupeř byl efektivnější v zakončení a tak v konec zápasu na tabuli svítilo skóre 6:1 pro Jičín.
Trutnovští strži nakonec obsadili na domácím turnaji krásné 2. místo.
Rád bych touto cestou poděkoval FANOUŠKŮM, kteří nahlas fandili trutnovským Stržům, dále bych rád poděkoval fotografovi a všem lidem co Nám pomáhali na stolku při zápasech.