ELÉVOVÉ V JIČÍNĚ 15. 12.

Dnes se družstvo našich elévů zúčastnilo posledního letošního turnaje, který se konal v  Jičíně.I přes mnohé omluvenky jsme se nakonec sešli v 11 lidech a tak jsme mohli v klidu vyrazit.

Dnes nás čekali jako již tradičně 3 soupeři, jako první FŠB Všestary. Celkové skore  25:13 pro nás, na zápasy 3:1. Jedno mužstvo super výkon, druhé jen tak tak. Na jedněch bylo vidět,že chtějí hrát a vyhrát,u druhých to tak nevypadalo.A to se potvrdilo ve druhém zápase ve kterém byl našim soupeřem Náchod. Celkové skore 20:18,na zápasy 2:2.Oba vítězné zápasy vyhrálo opět jedno družstvo,druhé oba prohrálo.V posledním dvojutkání jsme se střetli s pořádajícím Jičínem. Skore 30:11, zápasy: 3 výhry, 1 remíza.Po ukončení turnaje jsem se společně vyfotili a vyrazili k domovu.

Celkový herní dojem z turnaje vyznívá pozitivně. Jedno družstvo vyhrálo všechny své zápasy, hráči až na chvilkové výpadky předvedli výborný výkon a zaslouží pochvalu, u druhého mužstva to tak skvělé nebylo. Hráči nedodržovali taktické pokyny, chyběla bojovnost a souhra. Když se ale začali snažit tak se i na jejich hru dalo koukat. Tak doufám, že další výsledky v novém roce budou alespoň tak dobré, ne-li lepší.

 

Roman Pačes,Kuba Drtina a Petr Hynek

2018-12-22T14:58:15+00:00