ZHODNOCENÍ PODZIMU 2018 – ELÉVOVÉ

Zhodnocení podzimu 2018-elévové

Tak tu máme konec roku a nastal čas na zhodnocení podzimní části soutěže. No soutěže, ono je to těžké tomu tak říkat když nejsou žádné oficiální výsledky. Ale co, hlavně že to kluky baví.

Na podzim jsme zatím porazili všechny naše soupeře,což je skvělá zpráva.Pravdou je,že díky losu jsme se utkávali skoro pořád se stejnými soupeři.A ty jsme obvykle s klidem přehráli.Jednalo se o oba Jičiny,Rtyni,Dobrušku.Větší problémy byly s Jaroměří a Všestary a na posledním turnaji s Náchodem.Ten jsme porazili až po velkém boji.A v jediném zápase se nám podařilo porazit i Hradec,který nám na jaře dělal veliké problémy.

Nyní se budeme věnovat samotné hře.Zde se již projevila větší zkušenost a vyzrálost některých hráčů,kteří dokázali v důležitých momentech tým uklidnit a vstřelit důležité góly.Dalším velkým pozitivem byl, až na vyjímky.kolektivní výkon ve všech utkáních.Nebylo důležité,kdo dá kolik gólů či nahrávek,ale že se na tom podíleli opravdu všichni,kteří na hřišti byli.Hráči se nebáli sami něco vymyslet ,kvalitně nahrát,vystřelit ale i ubránit.Na hřišti nechyběla ani bojovnost a chu´t porvat se o vítězství.V některých zápasech jsme prohrávali o více branek a přesto jsme zápas dokázali vyhrát nebo zremízovat.I brankáři podávali velmi kvalitní výkony a často byli opravdovými oporami.

Další velkou neznámou byli nováčci.Bylo tedy velkým překvapením,že všichni zapadli do kolektivu a až na některé menší problémy se stali jeho součástí.Jejich hra se lepšila a po boku zkušenějších hráčů  začali podávat velmi dobré výkony.Dokonce si všichni vstřelili branky.

No a teď k negativum.Je pravda,že jich moc nebylo.Někdy museli trenéři zvednout hlas aby se hráči probrali,někdy chyběla fyzička.Ale jinak byla naše hra opravdu koukatelná.

Nyní něco k samotným hráčům.Pro některé to byly první soutěžní zápasy.Ze začátku to bylo vidět.Hráli si,co chtěl ia teprve po zásazích z lavičky se začali prosazovat do hry .Na posledních turnajích ale bylo vidět velké zlepšení a přišli i první branky.

Na dalších byl vidět obrovský skok od jara.Zlepšili se skoro ve všech činnost a bylo je na hřišti opravdu vidět.V některých zápasech dokonce předčili daleko zkušenější a staší spolihráče a pomohli svým týmům k cenným vitězství.

No a nejzušenější byli celý podzim tahouny mužstva.Až na malé vyjímky hráli opravdu kvalitní florbal a zasloužili se tak velkou měrou na úspěšném podzimu.

Na konec bych rád poděkoval všem rodičům za podporu svých ratolestí,trenérům za kvalitní práci,funkcionářům za věe,co pro nás dělají.Zároveň věřím,že se zlepší a zkvalitní naše zázemí a budeme moci zkvalitnit naši činnost aby hráči měli nadále radost a potěšení ze své hry a my ostatní z toho,že děláme něco pro jejich radost.

 

 

Roman Pačes

2018-12-22T14:59:06+00:00