DOMÁCÍ TURNAJ ELÉVŮ – 5.1.2019

Tak tu máme Nový rok a s ním první turnaj našich nejmladších.

Po lenivém prožití vánočních svátků nás hned první lednovou sobotu čekal první turnaj,který jsme tenokrát pořadali na Frimlovce.Sešli jsme se překvapivě v hojném počtu a tak ani absence Nelči v brance nebyla problém.

Prvním soupeřem byla Rtyně.Celkový výsledek 25:11(zápasy 3 vítězství,1 remíza)neodpovídá dění na hřišti.Bylo vidět,že se jedná o první zápas po Vánocích.Hráči neběhali,vázla kombinace i střelba,jedním slovem bída.Po důrazné domluvě na obou hřištích se hra zlepšila a nakonec jsme utkání dovedli do vítězného konce.

Ve druhém zápase proti Rumcajsům z Jičína jsme od začátku nenechali nikoho na pochybách o tom,kdo je na hřištích pánem.Výsledek 26:6(4 výhry) je toho jasným důkazem.

I v posledním zápase proti Jaroměři byl výsledek jednoznačný 33:8(4 výhry).Na hráčích již byla vidět únava a tak mnoho šancí zůstalo nevyužitých.Přesto byla naše hra velmi kvalitní a přes některé nedostatky(předržování míčku,špatná náhra,střelba)se bylo na co dívat.

Celkový dojem z turnaje vyznívá pozitivně.Na hráčích byla vidět chuť do hry,snaha o co nejlepší výkon.Dobrý výkon podali i všichni brankáři.A tak si myslím,že si to všichni pořádně užili.Tímto chci poděkovat i rodičům za podporu svých ratolestí a za pomoc při organizaci turnaje(postavení a úklid obou hřišť).

Na závěr se chceme omluvit za zavřený(již podruhé)bufet.Bohužel nedošlo k dohodě s provozovatelem.Tak snad příště.

Roman Pačes.Marek Těšina,Petr Hynek,Kuba Drtina

2019-01-27T17:24:43+00:00