FLORBALOVÉ OHLÉDNUTÍ ZA SEZÓNOU TRUTNOVSKÝCH STARŠÍCH ŽÁKŮ – „STRŽŮ“

Sice ještě florbalová sezona starších žáků úplně neskončila, ale poslední oficiální turnaj již proběhl a máme ho všichni zdárně za sebou. Do konce června je sice ještě času dost, pak nás čekají florbalové prázdniny a hlavně na konci srpna týdenní florbalové soustředění, na které se už teď moc těšíme, začneme se totiž tak chystat na další sezónu.

V kategorii starších žáků se sešla skvělá parta, v dnešní době je chvályhodné, že jsou děti, které mají radost z pohybu.  Trutnovští Strži si hned na začátku sezóny vytyčili cíl, dostat se ze 4. výkonnostního koše do 1., protože si hráči udrželi nadšení a chuť bojovat po celou dobu, tento cíl se jim téměř podařilo splnit, stačil jenom malý krůček a sen by se stal realitou, dostali jsme se totiž až do 2. koše, máme tedy o to větší motivaci do budoucna. Na turnaje jsme jezdili vždy v nadprůměrném počtu a vždy si každý zahrál. Co se týče florbalového růstu, ten byl zřejmý, výkonnostní křivka stoupala a díky dobré tréninkové disciplíně a velké motivaci jsme hráčům, na jejich přání, museli přidat ještě další posilovací trénink, a to dokonce o víkendu.
Doufám, že si „Strži“ své nadšení udrží i v další sezóně. Můj velký dík patří trenéru Pavlu Vláškovi, který mi byl pravou rukou, učitelem, ale i skvělým rádcem, děkuji rovněž dětem, které s nadšením a zodpovědně hráli jak na turnajích, tak na trénincích. Děkuji také rodičům za skvělou komunikaci a za pomoc při zajištění dopravy na jednotlivé turnaje a za nezapomenutelné chvíle prožité při společném fandění a povzbuzování našich hráčů,

děkuji všem za hezkou sezónu a už teď se moc těším na další florbalový rok,

za trenérský tým Tomáš Meduna

2019-04-03T16:51:51+00:00