Turnaj elévů 13.4.2019

Dne 13.4.2019 se konal další turnaj elévů,tentokrát u nás na Frimlovce.Po dlouhé přestávce jsme se sešli ve velice hojném počtu.Zároveň se nám podařilo zajistit alespoň základní občerstvení s pomocí rodičů a rodinných příslušníků.A tak se mohlo začít.

Soupeři nám tentokrát byli hráči Jaroměře,Dobrušky a Cipísci z Jičína.Na hráčích bylo vidět,že pauza mezi turnaji byla opravdu dlouhá.Vázla souhra,přihrávky nenacházely adresáty,střelci pálili pánu bohu do oken.Po domluvě trenérů se hra začala postupně zlepšovat a nakonec jsme Jaroměř v součtu porazili. I druhého soupeře,Dobrušku,ksme po zlepšeném výkonu porazili.Nejkvalitnější zápas jsme sehráli s Jičínem.Zde se o celkové vítězství tvrdě bojovalo a nakonec jsme se radovali my.Opět jsme prokázali svoje kvality a stali se ponyslnými vítězi celého turnaje.

Chtěl bych tímto poděkovat všem hráčům za předvedenou hru,rodičům a rodinným příslušníkům  za pomoc při zajištění stavby hřišť a občerstevení.Doufám,že na posledním turnaji letošní sezony,který se koná 28.4.2019,se opět všichni sejdeme a bude se nám dařit tak, jak po celou dosavadní sezonu.

Roman Pačes,Marek Těšina,Petr Hynek

2019-04-22T19:37:21+00:00