Úspěchy florbalového dorostu v první lize

Pět výher, pět remíz a dvě prohry, celkem dvacet bodů po dvanácti zápasech a hlavně nové zkušenosti z vyrovnaných zápasů s kvalitními soupeři. To je stručné ohlédnutí za šesti turnaji, které odehráli dorostenci v základní části 1. florbalové ligy.

Kluci zatím předvádějí pěknou aktivní hru založenou na dobré fyzické kondici. Své umění s florbalovou holí doplňují bojovností, dravostí a krásnými kombinacemi. Dělají radost svým trenérům i rodičům a svými výkony i vystupováním příkladně reprezentují sebe, oddíl i město Trutnov.

V neděli 4. prosince odehráli trutnovští turnaj na domácí palubovce v hale gymnázia Trutnov. Sešlo se zde pět aktuálně nejvýše postavených týmů tabulky a turnaj ozdobilo i utkání prvního Sokolu Pardubice s druhým FbC Hradcem Králové A, které skončilo jasným vítězstvím Pardubic 5:0. Naši borci se utkali s Fbc Orlem Nové Město na Moravě a ve vyrovnaném utkání s povzbudivou diváckou kulisou se jim podařilo zvítězit 4:2, když uklidňující čtvrtý gól padl až v závěru utkání při hře soupeře bez brankáře. Druhým soupeřem našeho týmu byl FbC Hradec Králové A. Utkání bylo opět velmi vyrovnané, ale soupeř se dostal postupně až do třígólového vedení. V poslední třetině jsme zahýbali sestavou, stáhli hru na dvě pětky, zvýšili tlak a třemi trefami zápas zremizovali na 3:3.

Děkujeme všem, kteří s námi sdílíte radost z úspěchu trutnovského florbalu v nejvyšší republikové soutěži.

2017-12-06T22:22:27+00:00